Kurumsal

Şirket Profili

Şirket Profili

Sürdürülebilir üretim teknolojisine uygun

Türkiye’de aydınlatma sektörünün yenilikçi yüzü olan Hegza Aydınlatma, kaliteli ürünleri ve projeleriyle ülkenin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve aydınlatma sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Hegza Aydınlatma, bünyesinde bulunan mühendis ve teknisyen kadrosu ile hizmet verdiği müşterilerine; yüksek marka kalitesi ve üstün teknoloji ürünleri sunmaktadır. Hegza Aydınlatma, tüm bu birikim ve hizmetlerinin ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak bölgesindeki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.

Ar-Ge

Dış cephe aydınlatma projelerinde çözümler

Hegza, aydınlatma ile ilgili birçok testin yapılabildiği AR-GE laboratuarını, sürekli arttırdığı bütçe desteğiyle birlikte laboratuar sistemlerini sürekli güncel tutmakta, yeni teknolojilerin geliştirilmesine ve uygulanmasına büyük önem göstermektedir.

AR-GE & ÜR-GE çalışmalarımızda,

Ar-ge
Tasarım ve Mühendislik

Tasarım ve Mühendislik

Uzman mühendislerimiz ve tasarım ekibimiz sizinle

Hegza Aydınlatma, bünyesinde bulundurduğu tecrübeli mühendis ve tasarımcı ekibi ile estetik, verimli ve kaliteli armatür tasarımlarında kusursuzluğu vizyon edinmiştir. Mühendislerimiz, müşteri ihtiyaçlarına ve pazar gerekliliklerine paralel tasarladıkları ürünlerin prototip imalatlarını gerçekleştirerek üretim öncesi hataları minimize eder. Tasarım aşamasında dekoratif uygunluk, montaj kolaylığı, IP sınıfı gereklilikleri, kalite standartları ve proje bazlı olağanüstü saha koşulları gibi kriterler göz önünde bulundurularak müşteri odaklı çözümler geliştirilir.

Kalite Kontrol

Sürekli test, sorunsuz ürün

Hegza Aydınlatma, tüm ürünlerinde ve projelerinde kalitesinden ödün vermeden çalışmakta olup, kalite kontrol departmanında ürün denetimleri sürekli test edilmekte ve kalitesini artırmak adına sürekli araştırmalarına devam etmektedir. Hegza Aydınlatma, kalite kontrol çalışmalarında da bir ilke imza atmış, sektöründe ilk defa müşteri odaklı karekod garanti takip sistemini oluşturmuştur.

Kalite Kontrol
Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

Profesyonel destek ekibimiz yanınızda

Kısa zamanda elde ettiği başarısını müşteri odaklı çalışmasına borçlu olan Hegza Aydınlatma, satış öncesi ve satış sonrası müşteri desteği sağlamakta ve tüm projelerinde proje takip sistemiyle müşteri memnuniyetini kendisine hedef edinmiştir.

Teknik Servis

1 yıl ücretsiz teknik servis desteği

Yurtiçi ve yurtdışı projelerinde profesyonel montaj ekibimiz sayesinde müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına cevap veriyor, uzman mühendis ve teknisyen kadromuzla satış öncesi ve satış sonrası teknik servis desteği sağlıyoruz.

Teknik Servis
Garanti Politikamız

Garanti Politikamız

3 yıl garanti

LED Aydınlatma sektörünün öncü firmalarından olan Hegza Aydınlatma, tüm LED armatürlerine ve armatürlerde kullandığı LED’lere 3 yıllık garanti sağlar. Ayrıca Hegza Aydınlatma, uyguladığı projelere "özel proje garantisi" ve "servis garantisi" seçenekleri sunmaktadır. Hegza Aydınlatma müşterileri, ürün üzerinde bulunan karekodu akıllı telefon, barkod okuyucu vb. cihazlarınızdaki karekod okuyucu yazılımlar vasıtasıyla okutarak, armatürün teknik özelliklerini ve garanti süresini www.hegza.com.tr kurumsal ürün takip portalından online görüntüleyebilmektedir. Hegza müşterileri bu sayede aydınlatmasını kaliteli, güvenli, tasarruflu ve verimli şekilde kullandığından emin olur ve geleceğe yatırım yaptığını bilir.

İnsan Kaynakları

Mutlu personel başarı demektir

En doğru hizmeti, en doğru insanla yapmayı hedef edinen Hegza insan kaynakları departmanı, çalışanlarının önerilerini, memnuniyetlerini ve beklentilerini dikkate alarak farklı bakış açılarını fırsat niteliğinde görerek sürekli değerlendirir. Çeşitli yeterlilik görüşmelerini tamamlayıp Hegza ailesine katılan yeni çalışanlara ise, uygulanan oryantasyon programları ile şirket ve pozisyonu tanıtılır, vizyonumuz, hedeflerimiz ve çalışmalarımız hakkında bilgi verilir.

İnsan Kaynakları
Copyrights © 2020 All Rights Reserved by Hegza Aydınlatma