Hizmetler

Led Armatür Üretimi

Led Armatür Üretimi

Sürdürülebilir üretim teknolojisine uygun

HEGZA, 2014 yılında Ankara Ostim O.S.B. de yeni fabrikasıyla üretim kapasitesini arttırmış, yapılan bu yatırımla istihdam oranını yükselterek yeni iş olanakları sunmuştur. Sürdürülebilir üretim teknolojisine uygun üretim yapan HEGZA AYDINLATMA, tamamen kurşunsuz malzeme teknolojileri ile üretimine devam etmektedir.

Aydınlatma Tasarımı

Dış cephe aydınlatma projelerinde çözümler

HEGZA Tasarım ekibi tarafından hazırlanan projenize ait görsel çalışma ve 3D simülasyon desteği ile projenizin bitmiş hali önceden müşterilerimize sunulur. HEGZA, dış cephe aydınlatma projelerinde; tek renk çalışmalarında müşterilerine görsel fotoğraf sunumu, RGB veya DMX (hareketli aydınlatma) projelerinde ise müşterilerine görsel video sunumu yapmaktadır.

Aydınlatma Tasarımı
Saha Keşif ve Projelendirme

Saha Keşif ve Projelendirme

Uzman mühendislerimiz ve tasarım ekibimiz sizinle

İç veya dış mekan aydınlatma projelerinde, profesyonel keşif kadromuz yerinde keşif yaparak projeniz ile ilgili gerekli detayları not alır. Daha sonra keşif çalışması, uzman mühendislerimiz ve tasarım ekibimiz eşliğinde en uygun ve en şık aydınlatma sağlanacak şekilde projelendirilip müşteri onayına sunulur.

Montaj

1 yıl ücretsiz teknik servis desteği

Profesyonel HEGZA montaj ekibi, yurtiçi ve yurtdışı projelerinde hızlı ve en sağlıklı hizmeti verir. Ayrıca, HEGZA montaj ekibinin yapmış olduğu tüm projelere, 1 yıl ücretsiz teknik servis desteği firmamız tarafından verilmektedir.

Montaj
Copyrights © 2020 All Rights Reserved by Hegza Aydınlatma